0(533) 647 92 92 info@cicekmaster.com Çiçekmaster'da Satış Yap

Gayrettepe'ye çiçek göndermek için sipariş verin


image


Gayrettepe semtinde çiçek göndermek ve çiçek siparişi verirken aşağıdaki konulara dikkat etmeniz faydalı olacaktır

Çiçekçi seçimi: Güvenilir bir çiçekçi seçmek önemlidir. İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalarla veya cicekmaster.com çiçekçilerinden Gayrettepe semti içinde bulunan çiçekçilerin yorumlarına, hizmet kalitesine ve çiçek çeşitliliğine bakabilirsiniz.

Çiçek seçimi: Alacağınız çiçeğin türü ve rengi, gönderim amacına göre değişebilir. Özel bir durum için çiçek gönderiyorsanız, o duruma uygun bir çiçek seçmeniz daha anlamlı olacaktır.Cicekmaster.com’da size özel kategoriler oluşturulmuştur.

Teslimat süresi: Çiçek gönderimi için belirlediğiniz teslimat tarihini ve saati doğru bir şekilde bildirmeniz önemlidir. Ayrıca, sipariş vermeden önce çiçekçinin teslimat konusundaki politikalarını ve teslimat ücretlerini öğrenmenizde fayda vardır.

Ödeme yöntemi: Çiçek gönderimi için tercih edeceğiniz ödeme yöntemi de önemlidir. Güvenli bir ödeme sağlayan çiçekçileri tercih etmeniz, ödeme sonrasında herhangi bir sorun yaşamamanız açısından önemlidir. Cicekmaster.com sizin için güvenli ödeme imkanı sağlar ve teslim süresine kadar ödemeniz güvende tutulur.

İletişim bilgileri: Çiçekçinin iletişim bilgilerini doğru bir şekilde almanız, siparişinizle ilgili herhangi bir problemle karşılaştığınızda kendilerine kolayca ulaşabilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca, çiçek gönderimi için alıcının adres, telefon numarası gibi bilgileri de doğru bir şekilde vermeniz gerekmektedir. Cicekmaster.com çiçekçilerinden aldığınız çiçekler için direk müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Yukarı